KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsningar 10425360
nr 1042 5360
Etsningar
3 st. Bengt Cedergren, katter, numrerade och signerade, motivet: 17x22
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 6 juni 2016
kl 19:16:52
31/5 23:18:19